پلیس: تبلیغات و فعالیت بادیگاردها در فضای مجازی غیرقانونی است

شناسه خبر: 194792 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۰ : ۲۲ : ۰۰
پلیس: تبلیغات و فعالیت بادیگاردها در فضای مجازی غیرقانونی است
سردار رحیمی با بیان اینکه افراد برای فعالیت به عنوان بادیگارد و محافظ شخصیت ها دارای مجوز قانونی نیستند و از نظر پلیس مجرم شناخته می شوند، افزود: قطعا در صورت شناسایی در چارچوب قانون برخورد های لازم با این افراد انجام خواهد شد.
۵۵آنلاین :

سردار رحیمی گفت: فعالیت مبلغان بادیگارد در فضای مجازی غیر قانونی است.
سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت، درباره تبلیغات غیر مجاز محافظ شخصیت ها در فضای مجازی گفت: برای چندمین بار اعلام می کنم، کسانی که تحت عنوان استخدام محافظ شخصیت ها و به اصطلاح «بادیگارد» اقدام به تبلیغات در فضای مجازی می کنند، فعالیتشان غیر قانونی است و افرادی هم که نسبت به جذب این محافظ های جعلی اقدام می کنند هم متخلف هستند.
او با بیان اینکه این افراد برای فعالیت به عنوان بادیگارد و محافظ شخصیت ها دارای مجوز قانونی نیستند و از نظر پلیس مجرم شناخته می شوند، افزود: قطعا در صورت شناسایی در چارچوب قانون برخورد های لازم با این افراد انجام خواهد شد.
سردار رحیمی با بیان اینکه از سوی پلیس به شخص و یا شرکتی مجوز تبلیغ محافظ شخصیت داده نشده است، تصریح کرد: فقط شرکت های نگهبان محله دارای مجوز فعالیت رسمی دارند که حدود ۱۴۰ شرکت در این حوزه و با هماهنگی کلانتری ها در سطح پایتخت مشغول به کار هستند.


منبع : تی نی یوز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر