مظفری‌زاده:پنالتی بحرین درست بود کوالنکو داور با سابقه‌ای است که بازی سختی را هم قضاوت کرد. بازی حساسیت بالایی داشت که برخوردها هم زیاد بود

شناسه خبر: 194270 سرویس: ورزشی سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸, ۴۵ : ۲۳ : ۰۰
مظفری‌زاده:پنالتی بحرین درست بود کوالنکو داور با سابقه‌ای است که بازی سختی را هم قضاوت کرد. بازی حساسیت بالایی داشت که برخوردها هم زیاد بود
سعید مظفری‌زاده، کارشناس داوری فوتبال کشورمان معتقد است که داور ازبکستانی دیدار تیم ملی مقابل بحرین، اشتباه تأثیر گذاری نداشته است.نظر کارشناسی او را بخوانید.
۵۵آنلاین :

سعید مظفری‌زاده، کارشناس داوری فوتبال کشورمان در خصوص عملکرد والنتین کوالنکو در دیدار بحرین و ایران اظهار داشت: کوالنکو داور با سابقه‌ای است که بازی سختی را هم قضاوت کرد. بازی حساسیت بالایی داشت که برخوردها هم زیاد بود، اما تیم داوری اشتباه تأثیر گذاری در بازی نداشت. شاید بحث برانگیزترین صحنه، پنالتی بحرین بود که کاملاً درست تشخیص داده شد و مدافع ما روی بازیکن بحرین خطای پنالتی کرد.

وی همچنین در خصوص صحنه دقایق پایانی مسابقه که بازیکنان ایران اعتقاد به خطای هند بازیکن بحرین و اعلام پنالتی داشتند، گفت: بازیکنان ما در حالی که اعتقاد داشتند خطای هند مدافع بحرین است و داور باید پنالتی بگیرد، اما تصمیم داور برای ادامه مسابقه کاملاً درست بود. در آن صحنه خطای هندی که داور بخواهد بازی را متوقف کرده و اعلام پنالتی کند، رخ نداد.

مظفری‌زاده تصریح کرد: در دو صحنه، داور اخطارهای بی مورد داد. اخطاری در دقیقه 62 به احسان حاج‌صفی و در دقیقه 8-0 به بازیکن بحرین داده شد، سختگیرانه بود و داور می‌توانست به آنها اخطار ندهد. همین مسئله باعث عصبانیت بازیکن ما نیز شد، اما بازیکنان ما باید بداند اعتراض کردن و بحث کردن با داور چیزی جز به هم ریختن تمرکز ما را نخواهد داشت. بازیکنان باید یاد بگیرند که با تمرکز بیشتر کار کنند تا در ادامه راه موفق باشند.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اوضاع متغير لبنيات در ايران

روند مصرف شیر در کشور، در کلیت امر، سیری نزولی داشته که به تبع قدرت خرید مردم و شرایط اقتصادی جامعه در این امر نقش بسیار موثری ایفاء کرده و ميكند.

چراغ سیدنی برای شب‌های تهران

نابلدی مدیریت شهری تهران در جلب رضایت مخالفان «زیست‌شبانه» باعث شده یک خیابان غذا در منطقه پرجمعیت پایتخت به محدوده کارگاه مترو منتقل (استتار) شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ لحظه انفجار موشک پرتابی از نوار غزه در بزرگراه رژیم صهیونیستی

ویدئو؛ باخت تیم ایران در روبوکاپ آسیا پاسیفیک 2019

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر