عضو شورای نگهبان: خبری از لیست نمایندگان دریافت کننده آپارتمان ندارم

شناسه خبر: 180133 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون ، نفت و گاز و پتروشیمی سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸, ۱۷ : ۱۴ : ۰۰
عضو شورای نگهبان: خبری از لیست نمایندگان دریافت کننده آپارتمان ندارم
ابوترابی مدعی شده بود که این موارد در دوره‌های گذشته مجلس نیز زیاد بود و بسیاری از ردصلاحیت‌ها هم به همین دلیل بوده است، ادعایی که ابراهیمیان درباره آن می‌گوید: در دوره گذشته مجلس در زمان بررسی صلاحیت کاندیداها به یاد ندارم که چنین موردی درباره نماینده‌ای مطرح شده باشد.
۵۵آنلاین :

عضو شورای نگهبان به اظهارات نماینده اصولگرا درباره آپارتمان گرفتن نمایندگان مجلس از وزرا برای انصراف از استیضاح واکنش نشان داد.

جواد کریمی قدوسی نماینده‌ عضو جبهه پایداری در مجلس دهم به اظهارات عجیب و غریبش که همیشه تکذیب میشد معروف شده بود؛ اما حالا ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف‌آباد مدتیست که گوی رقابت را از کریمی‌قدوسی ربوده و ادعاهایی مطرح می‌کند که با واکنش و تکذیب دستگاه‌های دولتی و نظارتی مواجه می‌شود.

او چندی پیش اظهاراتی را درباره وجود کارتخوان‌هایی در دفتر زنگنه مطرح کرد و گفت این کارتخوان ها گردش ۱۰ میلیاردی داشته اند. ادعایی که به سرعت تکذیب شد. تیر بعدی اظهارات دلواپسانه این عضو فراکسیون ولایی نیز به وزارت نفت و زنگنه خورد؛ جایی که او مدعی شد یک باند در وزارت نفت نفوذ کرده است.این ادعا نیز از سوی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی تکذیب شد.

صبح امروز نیز ابوترابی در گفتگو با یک خبرگزاری ضمن اشاره به وجود فساد در خانه ملت، مدعی شد که « لیستی در مجلس داریم که آپارتمان‌هایی برای عدم استیضاح وزیر به نمایندگان داده شده یعنی به نمایندگانی آپارتمان داده شده که استیضاح از وزیر را منتفی کردند که این لیست به شورای نگهبان هم داده شده است؛ پس می‌بینیم که فساد این چنینی هم وجود دارد.


اما نجات‌الله ابراهیمیان یکی از اعضای شورای نگهبان درباره ادعای ابوترابی گفت: من از این موضوع خبری ندارم و الان از شما می‌شنوم.

ابوترابی هم چنین مدعی شده بود که این موارد در دوره‌های گذشته مجلس نیز زیاد بود و بسیاری از ردصلاحیت‌ها هم به همین دلیل بوده است، ادعایی که ابراهیمیان درباره آن می‌گوید: در دوره گذشته مجلس در زمان بررسی صلاحیت کاندیداها به یاد ندارم که چنین موردی درباره نماینده‌ای مطرح شده باشد.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشتن سگ ها، راه غلط مقابله

در تمامی کشورهای دنیا مشکل حضور حیوانات غیر خانگی در مناطق مسکونی وجود دارد و هر کشور روش های خاصی را در جلوگیری از این امر دارند.

تعلل دولت در مقابله با يک فساد

مدت‌هاست مسئله تعارض منافع به‌عنوان زمینه اصلي بروز انواع مفاسد مورد توجه واقع شده است؛

اخبار ویدئویی

بیشتر
اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

اشتباه مرگبار مرد منجر به کشته شدن همسرش شد

اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر