رهبر انقلاب: اگر نصف آن مقداری که صحبت می‌کنیم، کار کنیم دنیا آباد می‌شود

شناسه خبر: 194775 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸, ۲۰ : ۲۰ : ۰۰
رهبر انقلاب: اگر نصف آن مقداری که صحبت می‌کنیم، کار کنیم دنیا آباد می‌شود
رهبر انقلاب اسلامی فرمودند: هیچ شب و روزی نیست که من برای شما جوانان این دعا را نکنم که خدای متعال شما را در این راه ثابت قدم بدارد و بدانید که اگر شما در این راه ثابت قدم باشید، کشور، دنیا و بشریت اصلاح خواهد شد.
۵۵آنلاین :

هم‌زمان با اربعین شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (علیه‌السلام)، مراسم عزاداری هیئت‌های دانشجویی از سراسر کشور در حضور رهبر انقلاب اسلامی، پیش از ظهر امروز در حسینیه‌ امام خمینی برگزار شد.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این مراسم در سخنان کوتاهی در زمان اقامه نماز ظهر و عصر فرمودند: بنده همین اندازه خواستم به شما جوان‌های عزیز و برادران و خواهران خوش‌آمد عرض کنم. خیلی خوش آمدید. امروز جلسه بسیار خوبی به مناسبت اربعین تشکیل دادید و حقیقتا بنده از روحیه و معنویت و صفای شما استفاده کردم و بهره بردم.

رهبر معظم انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرمودند: هرجا شما جوانان حضور داشته باشید، حضور صفا و نورانیت دل‌هاست و بسیار مغتنم است. بعضی از برادران عزیر گفتند شما صحبت کنید، ما همیشه صحبت می‌کنیم، بنده زیاد صحبت می‌کنم. اگر آن مقداری که من و امثال من صحبت می‌کنیم، نصف آن را کار کنیم همه دنیا آباد می‌شود. دعا کنید خدای متعال به ما توفیق بدهد بتوانیم صراط مستقیم حق را هم‌چنانی که تا امروز به توفیق و فضل الهی شناختیم، تا آخر عمر بشناسیم و در این راه حرکت کنیم و ثابت قدم باشیم.

ایشان افزودند: هیچ شب و روزی نیست که من برای شما جوانان این دعا را نکنم که خدای متعال شما را در این راه ثابت قدم بدارد و بدانید که اگر شما در این راه ثابت قدم باشید، کشور، دنیا و بشریت اصلاح خواهد شد.

 


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

گرگ های اقتصاد

کسانی می گویند در کشورهایی که به صورت سنتی در آن ها کشاورزی رواج داشته است بر خلاف آن هایی که در گذشته دامدار بوده اند, نگاه های متفاوتی نسبت به گرگ وجود دارد, دسته نخست گرگ را مثبت تصویر می کنند, زیرا بقیه حیواناتی را که به مزارع آن ها آسیب می زدند و محصولاتشان را ضایع می کردند می خورد و به نوعی نگهبان کشاورزان به حساب می آمد, اما دسته دوم به دلایل روشن چندان دل خوشی از گرگ ها نداشتند, زیرا دارایی شان را از بین می برد. فارغ از صحت و سقم چنین ادعاهایی امروز آن قدر فرهنگ ها در هم شده اند که در هر کشوری با هر پیشینه ای همه جنس دیدگاهی پیدا می شود.

می‌ترسند کلاه سرشان برود!

آنقدر بازار ایران بی‌در و پیکر است که وقتی بنزین گران می‌شود، ماشین هم گران می‌شود. در این بازار از مردم چه انتظاری می‌شود داشت. در بازار بی‌اعتمادی نمی‌شود دنبال اعتماد گشت.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: قطع اینترنت و ماجرای اینترنت ملی

ویدئو : چرا موتورهای جستجو گر ایرانی، پاسخگوی نیازهای مردم نبود؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر