دعوت آیت الله هاشمی از من برای کاندیداتوری کذب است

شناسه خبر: 94289 سرویس: سیاست دوشنبه ۲۷ دي ۱۳۹۵, ۳۴ : ۰۷ : ۰۰
دعوت آیت الله هاشمی از من برای کاندیداتوری کذب است
در حالی که در هفتمین روز درگذشت آیت الله هاشمی فرصت طلبان خبر کذب دعوت این آیت الله فقید از وزیر بهداشت را به سرعت در کانال‌های تلگرامی دست به دست می کردند وزیر بهداشت این خبر را به شدت تکذیب کرد.
۵۵آنلاین :

این کانالها به نقل از وزیر بهداشت مدعی شده بودند که «براساس شنیده‌ها، مرحوم هاشمی پیش از فوت از دکتر هاشمی وزیر بهداشت دعوت کرده و ناهار را با هم صرف کرده اند و  در این نشست مرحوم آیت‌الله هاشمی خطاب به وزیر اعلام می‌کند شرایط سیاسی به سود دولت و آقای روحانی نیست و لذا نیاز به گزینه جایگزینی برای آقای روحانی وجود دارد تا در صورت تداوم شرایط به زیان دولت، شما را به عنوان نامزد ریاست جمهوری معرفی کنیم.»

قاضی‌زاده هاشمی، وزیر بهداشت وزیر بهداشت ضمن تکذیب این شایعات عنوان کرد:‌ متاسفم از اینکه در کشورم هر دروغ و تهمتی به جز عده‌ای خاص رواج پیدا کرده  و بدون برخورد در رسانه منتشر می‌شود.

او افزود: فاسدترین افراد از حربه تخریب استفاده می‌کنند.

به نظر می‌رسد برخی رسانه‌های اصولگرا با آگاهی از مقبولیت آیت الله هاشمی در نزد مردم و میزان اثرگذاری اظهارات این روحانی فقید در افکار عمومی سعی دارند از هر شرایطی برای کاهش مقبولیت و آرای روحانی استفاده کنند و با توسل به روش‌های غیراخلاقی همچون مورد مذکور بدنبال رقیب برای ایشان حداقل در تخیلاتشان باشند به‌گونه‌ای که حتی در آخرین اقدامات خود تلاش کرده اند یکی از اعضای کابینه را در مقابل روحانی قرار دهند و با طرح مسائل واهی به اهداف خود جامه عمل بپوشانند در حالی که لازم است ضمن توصیه به این رسانه‌ها جهت رعایت اخلاق یادآوری کنیم که هیچ‌گاه نباید هدف وسیله را توجیه کند.

لازم به ذکر است که آیت الله هاشمی بارها حمایت خود را از ادامه دولت روحانی در دور دوم ریاست جمهوری متذکر شده و خواستار حمایت مردم از دولت وی شده بودند.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کشتن سگ ها، راه غلط مقابله

در تمامی کشورهای دنیا مشکل حضور حیوانات غیر خانگی در مناطق مسکونی وجود دارد و هر کشور روش های خاصی را در جلوگیری از این امر دارند.

تعلل دولت در مقابله با يک فساد

مدت‌هاست مسئله تعارض منافع به‌عنوان زمینه اصلي بروز انواع مفاسد مورد توجه واقع شده است؛

اخبار ویدئویی

بیشتر
اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

اشتباه مرگبار مرد منجر به کشته شدن همسرش شد

اشتباه مرد، منجر به مرگ همسرش شد.

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر