ترافیک سنگین از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه/ شنبه هراز یک طرفه می‌شود

شناسه خبر: 194374 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸, ۵۸ : ۲۱ : ۰۰
ترافیک سنگین از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه/ شنبه هراز یک طرفه می‌شود
جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه سنگین و پر حجم در جریان است و در برخی مناطق شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم.
۵۵آنلاین :

علی سلیمانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پردیس در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز، سنگین و پر حجم است و در مسیرهای عبوری این محور مانند بومهن، جاجرود، رودهن و آزادراه تهران-پردیس شاهد پس زدگی بار ترافیکی هستیم.

وی گفت: تردد انواع وسایل نقلیه از محور فیروزکوه به سمت شمال کشور پرحجم و سنگین در جریان است و خودروها به کندی در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

سلیمانی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین اما روان است و مشکلی در خصوص تردد وسایل نقلیه از این محور وجود ندارد.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: برای سهولت تردد وسایل نقلیه از شمال به جنوب محور هراز، روز شنبه از ساعت ۱۴ لغایت ۲۴ بامداد روز بعد، این محور از آبعلی به سمت شمال مسدود خواهد شد.

وی اضافه کرد: هموطنان در این ساعت از مسیرهای جایگزین برای رسیدن به شمال کشور استفاده کنند و از ورود به این محور پرهیز کنند.

سلیمانی تصریح کرد: رعایت مدیریت زمان سفر، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت، رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی باعث کاهش آمار تصادفات خواهد شد.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران تاکید کرد: متاسفانه هموطنان در آغاز تعطیلات به صورت همزمان اقدام به شروع مسافرت می کنند که این باعث بروز گره های ترافیکی خواهد شد، بنابراین مسافران قبل از ورود به محورها با اطلاع از وضعیت جاده ها سفر خود را آغاز کنند تا با ترافیک های سنگین روبرو نشوند.


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زنان و کودکان چقدر از بحران‌های زیست‌محیطی آسیب می‌بینند؟

«تاثیر تغییراقلیم روی آن بخشی از جامعه که به منابعی طبیعی وابسنگی دارد، بیشتر است. این افراد معمولا ظرفیت واکنش دادن به حوادث طبیعی مثل خشکسالی، سیل و طوفان را ندارند. زنان معمولا در شرایط فقر با خطرات بیشتری از گرمایش جهانی روبرو می‌شوند و اکثر جمعیت فقیر جهان را هم زنان تشکیل می‌دهند.»

ایران برنده نهایی قدرت‌نمایی در خاورمیانه

موسسه بین‌المللی مطالعات استراتژیک مستقر در لندن در یک گزارش مفصل استدلال کرده است که ایران بازی ژئوپلیتیک و ژئواستراتژیک منطقه را به سود خود رقم زده است

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ نمایش شیر شعله‌ور هولوگرامی در مراسم افتتاح ورزشگاهی در بوئنوس‌آیرس

ویدئو؛ روسیه در شوک؛ استاد دانشگاه دوستش را ارّه کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر