تابلوی نقاشی نقاش گمنام جنجالی از مجلس عوام انگلیس در اعتراض به برگزیت

شناسه خبر: 190778 سرویس: اجتماعی ، فرهنگ و هنر ، گوناگون جمعه ۲۹ شهريور ۱۳۹۸, ۱۵ : ۲۰ : ۰۰
تابلوی نقاشی نقاش گمنام جنجالی از مجلس عوام انگلیس در اعتراض به برگزیت
تقریباً یک سال پس از آنکه بنکسی به دلیل خرد کردن یکی از نقاشی های خود لحظاتی پس از فروش ، تاریخ حراج را جاودانه ساخت ، این هنرمند ناشناس خیابانی مجدداً دوباره در حراج و رکورد های شکسته است. بزرگترین بوم روغنی شناخته شده وی روی بوم ، که صحنه ای پر هرج و مرج را در پارلمان انگلستان به تصویر می کشد ، سوژه او این بار برگزیت است. جدایی انگلستان از اروپا. تابلوی رنگ روغنی که در محل سوتبی در لندن به حراج گذاشته می شود. پیش بینی می شود این قطعه با عنوان «پارلمان متحد» بین 1.5 میلیون پوند و 2 میلیون پوند در نمایشگاه عصر سوتبی از هنر معاصر در 3 اکتبر در لندن به فروش برسد. این اثر از 28 سپتامبر به نمایش در می آید. او یک سال قبل تابلویی کشیده بود را به حراج گذاشت اما زمانی که حراج تمام شد و خریدار قرار بود تابلوی خود را بردارد، دستگاه خردکنی در پایین تابلو جاسازی کرده بود که کل نقاشی فروخته شده او را پانچ کرد و از بین برد و اینگونه خبرساز شد.
۵۵آنلاین :
منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

روايت يک دانشجوي موفق پاکستاني از زندگي در ايران

اول قرار بود با هم اسکايپي صحبت کنيم. اما بعد از مدتي به خاطر سفر او و همسر ايراني‌اش به ترکيه، سر راهشان به تهران آمدند. در ساعاتي که در تهران بودند قرار ملاقات تنظيم شد. در کافه‌اي نزديک ميدان انقلاب يکديگر را ديديم.

مهر تأييد کلانتري بر طرح انتقال آب خزر به سمنان

رئيس سازمان محيط ‌‍‌زيست با ارسال نامه‌اي خطاب به وزير نيرو موافقت خود را با اجراي طرح انتقال آب خزر به فلات مرکزي اعلام کرد. اين در حالي است که به گفته کارشناسان و متخصصان ارزيابي زيست‌محيطي، اين طرح از همه لحاظ اعم از محيط‌زيستي، اقتصادي، کشاورزي و... مردود است و دليلي براي اجراي آن وجود ندارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : آمار ضد و نقیض از تلفات طوفان ژاپن

ویدئو : شاه کبرای ۴ متری اسیر دست امدادگران تایلندی شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر