نتیجه‌ای یافت نشد.

امید نا امید

شناسه خبر: 123268 سرویس: توسعه ، سیاست شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶, ۳۴ : ۱۲ : ۰۰
امید نا امید
پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد
۵۵آنلاین :

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد 

امروز پس از گذشت چندین ماه از حضور شهردار جدید اتفاقاتی در شهرداری تهران در حال بوقوع پیوستن است که امید مردم را نا امید کرده است .

 به عنوان آخرین مثال جناب آقای دکتر صالحی امیری چند مدتی بود در معاونت فرهنگی هنری شهرداری در حال تغییر فضای این معاونت بود اما به علت انتخاب به عنوان رییس کمیته ملی المپیک از تمام پست های خود استعفا داد و این معاونت پر نفوذ و دارای بودجه زیاد  بدون مدیر رها شد .

آیا ممکن نبود که برای این کار برنامه ریزی قبلی صورت میگرفت .

 در مورد گزارش پانصد صفحه ای شهردار جدید از شهردار قدیم تاکید رسانه ها و شخص شهردار بر قراردادی یک میلیاردی و تخلف بر آن بود . در صورتیکه شهردار پر هزینه قبلی در هر کوچه ای مجوز طبقه اضافی صادر کرده و طرح تفضیلی را له کرده است . معاملات ایشان در تمام حوزه های شهرداری باید شفاف شود .

اینکه بخواهیم تنها در مسایل سیاسی تخلفات ایشان را ببینیم سیاسی کاری است .

هر کسی اگر از اشتباهات گذشته درس نگیرد حتما تکرار میکند . اصلاح طلبان در حال طی مسیری هستند که در شورای شهر اول تهران پیمودند و قطعا نتیجه آن مانند گذشته نا امید کردن مردم است .

پایگاه خبری تحلیلی 55 آنلاین قظعا نه مجذوب اصولگرایان است و نه مخدوم اصلاح طلبان اما تلاش میکند نظرات تحلیلی خود را در مورد اداره کشور و شهر تهران به گونه ای بیان کند که فرصت های توسعه کشور تبدیل به تهدید نشود .

 

مدیر مسوول 55 آنلاین 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۹:۱۸
کانلا درست گفتی
30 31 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۳۲
اینا از اصولگرا ها هم بدترند
38 33 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

محیط ظهور قحطی اقتصادی

قحطی و گرسنگی در چه کشورهایی هرگز رخ نمی‌دهد؟

فساد؛مخرب درونی اقتصاد کشور ها

یجاد رانت به علاوه عدم نظارت توسط افراد و دستگاه‌های مسئول و همچنین عدم پاسخگویی توسط دولت ها و دستگاه‌های ذیربط به مردم جامعه.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر