امید نا امید

شناسه خبر: 123268 سرویس: توسعه ، سیاست شنبه ۳۰ دي ۱۳۹۶, ۳۴ : ۱۲ : ۰۰
امید نا امید
پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد
۵۵آنلاین :

پس از ورود همه جانبه لیست امید به شورای شهر تهران . امیدی در دل مردم تهران برای جبران مشکلات مدیریت  12 ساله اصولگرایان پرهزینه و کم فایده در شهر تهران مطرح شد 

امروز پس از گذشت چندین ماه از حضور شهردار جدید اتفاقاتی در شهرداری تهران در حال بوقوع پیوستن است که امید مردم را نا امید کرده است .

 به عنوان آخرین مثال جناب آقای دکتر صالحی امیری چند مدتی بود در معاونت فرهنگی هنری شهرداری در حال تغییر فضای این معاونت بود اما به علت انتخاب به عنوان رییس کمیته ملی المپیک از تمام پست های خود استعفا داد و این معاونت پر نفوذ و دارای بودجه زیاد  بدون مدیر رها شد .

آیا ممکن نبود که برای این کار برنامه ریزی قبلی صورت میگرفت .

 در مورد گزارش پانصد صفحه ای شهردار جدید از شهردار قدیم تاکید رسانه ها و شخص شهردار بر قراردادی یک میلیاردی و تخلف بر آن بود . در صورتیکه شهردار پر هزینه قبلی در هر کوچه ای مجوز طبقه اضافی صادر کرده و طرح تفضیلی را له کرده است . معاملات ایشان در تمام حوزه های شهرداری باید شفاف شود .

اینکه بخواهیم تنها در مسایل سیاسی تخلفات ایشان را ببینیم سیاسی کاری است .

هر کسی اگر از اشتباهات گذشته درس نگیرد حتما تکرار میکند . اصلاح طلبان در حال طی مسیری هستند که در شورای شهر اول تهران پیمودند و قطعا نتیجه آن مانند گذشته نا امید کردن مردم است .

پایگاه خبری تحلیلی 55 آنلاین قظعا نه مجذوب اصولگرایان است و نه مخدوم اصلاح طلبان اما تلاش میکند نظرات تحلیلی خود را در مورد اداره کشور و شهر تهران به گونه ای بیان کند که فرصت های توسعه کشور تبدیل به تهدید نشود .

 

مدیر مسوول 55 آنلاین 


منبع : 55 آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۰۹:۱۸
کانلا درست گفتی
33 32 پاسخ دادن به این نظر
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۰:۳۲
اینا از اصولگرا ها هم بدترند
39 34 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

فرصت مغفول برای جذب گردشگران ترکیه‌ای

نکته اتکای ما در این بحث، وجود مقبره ملکشاه سلجوقی و خواجه نظام الملک توسی در اصفهان است که ظاهرا در حالت نیمه تعطیل است. اما این دو مقبره چه ارتباطی با ترکیه دارند؟

فضای مجازی ،فرهنگ سازی یا محدودیت

آیا استفاده از فضای مجازی و اینترنت نیاز به فرهنگ سازی دارد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر